Oferta:

Domy drewniane z bali

W zakresie usług naszej firmy znajdą Państwo bogatą ofertę na budowę i remont domów z bali - góralskich. Stawiamy zarówno małe domki letniskowe czy altany ogrodowe jak i większych rozmiarów chałupy góralskie. Jako firma zajmująca się tworzeniem elementów drewnianych do wykorzystania w budownictwie, oferujemy również produkcję, sprzedaż i malowanie gontów drewnianych, między innymi gontów łupanych i ciętych. Stawiane przez nas domy drewniane z bali cechują się najwyższą jakością wykonania.

Domy drewniane całoroczne

Jedną z najpopularniejszych usług jaką realizujemy jest budowanie domów drewnianych całorocznych, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik z całą pewnością sprawdzą się i będą bardzo funkcjonalne. Domy z drewna, w tym domy z bali, budowane są w ten sposób, by jak najwięcej ciepła pozostało w pomieszczeniach. Dzięki temu domy drewniane z bali są bardzo praktyczne i tanie w eksploatacji.

Usługi ciesielskie, dachy

Budowa dachu to jeden z ważniejszych elementów podczas budowy całego domu. Korzystając z usług solidnej firmy, gwarantują sobie Państwo spokój na długie lata. Nasza firma oferuje usługi ciesielskie, takie jak budowa więźb oraz konstrukcji dachowych. Zajmujemy się również produkcją i montażem podbitek dachowych.

Inne usługi

Zajmujemy się nie tylko budowlami drewnianymi, ale także budujemy domy murowane. Oprócz budowy domów góralski z bali i produkcji gontów drewnianych, jesteśmy w stanie wykonać takie prace jak zbudowanie studni drewnianych, montaż i produkcję podbitek, kładzenie podług drewnianych (parkiet, mozaika, deska podłogowa), remonty i odnawianie zabytków.