GONTY DREWNIANE CENA

NAZWA PODUKTU CENNIK MATERIAŁU za m2
Gonty drewniane - świerkowe podwójnie kładzione impregnowane ok. 70,00 zł
Gont drewniany świerkowy pojedynczo kładziony impregnowany ok. 48,00 zł
Modrzewiowe podwójnie kładzione impregnowane ok. 80,00 zł
Modrzewiowy pojedynczo kładziony impregnowany ok. 55,00 zł
Gont osikowy podwójnie kładziony impregnowany ok. 60,00 zł
Osikowy pojedynczo kładziony impregnowany ok. 40,00 zł
NAZWA USŁUGI CENA USŁUGI za m2
Montaż gontu drewnianego podwójnie kładzionego ok. 60,00 zł

Podajemy przybliżony cennik gontów drewnianych. Poniższą tabelę należy traktować poglądowo, ponieważ każdy dach jest inny. Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejścia. Cena gontów drewnianych może być różna w zależności od wielkości zamówienia, rodzaju, do wyboru gont osikowy, świerkowy, modrzewiowy oraz impregnacji. Dzięki kwotom w tabeli mogą Państwo uzyskać przybliżony pogląd dotyczący wysokości inwestycji oraz środków niezbędnych do zakupu materiałów budowlanych, a także kosztów realizacji zamówienia na dach z gontu drewnianego.

Gont drewniany na dach - korzystna cena w Rob-Gont

Producent gontów drewnianych Rob-Gont dostarcza Państwu produkt najwyższej jakości w przystępnej cenie. Wartości w tabeli należy traktować poglądowo. Ostateczna oferta za materiał, jak również montaż może odbiegać od przykładowych cen umieszczonych w tabeli. Ostateczna cena za realizację zlecenia i montaż gontu drewnianego podawana jest po zapoznaniu się z projektem oraz oczekiwaniami klienta.

Rob Gont to profesjonalna i solidna firma wykonująca gonty drewniane, dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta. Podczas realizacji zamówienia dbamy, aby każdy szczegół został dopięty na ostatni guzik a klient otrzymał piękny i solidny gont na dach. Montaż odbywa się u nas sprawnie i dokładnie, świadomi Państwa oczekiwań wykonujemy dachy z gontu, które będą wspaniałą ozdobą domu drewnianego z bali i murowanego. Ten naturalny i trwały budulec sprawia, że dach wygląda wyjątkowo na tle popularnych pokryć.

Klienci zadowoleni z naszych usług często wracają z nowymi zamówieniami na krycie dachowe. Indywidualnie dostosowanie cennika, sprawia, że klient sam wybiera ile, i za co płaci. Doświadczona kadra pracowników wykonuje gonty dachowe na podstawie otrzymanego projektu, jednak w razie potrzeby i chęci zmiany szczegółów nasz specjalista pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie i możliwie najkorzystniejszy wariant zamienny.

Zachęcamy do poznania cennika i realizacji zamówienia na drewniane gonty dachowe producenta ROB-GONT, gwarantujemy trwałość i solidne wykonanie!